Jdi na obsah Jdi na menu
 


KONCERT VERONIKY SPIEGELOVÉ

V sobotu 2. dubna 2016 se konal ve Vimperku pod záštitou Občanského sdružení Stanislavy Chumanové z.s. koncert zpěvačky Veroniky Spiegelové s názvem "Prozpívat se tóny jara".

Spolu s Veronikou vystoupili na pódiu Městského kulturního střediska také její přátelé: Barbora Drholcová, Eva Filipová, Petr Blahut a Václav Dufek. Na saxofon zahrála vimperská rodačka Šárka Kasalová, která navodila správnou jazzovou atmosféru. Zazněly mj. i písně folkové a šansonové od interpretů Zuzany Navarové, Anety Langerové, bratrů Ebenů, Glena Hansarda a Markéty Irglové, Duke Ellingtona, Melody Gardot... Klavír, kytaru a bicí potom v několika písních doplnila Zuzana Hrdinová svou hrou na housle, což bylo příjemné zpestření.

Koncert navštívilo asi 160 diváků, na dobrovolném vstupném se vybralo 11.723 Kč. Výtěžek ze vstupného bude věnován, jako i v minulém roce, na pomoc Prachatickému Hospicu sv. Jana Nepomuka Neumanna.

Podle vlastních slov zpěvačky bylo vimperské publikum úžasné a atmosféra uvolněná. Všichni si koncert moc užili.
Foto: J.Viener, více fotografií z koncertu naleznete ve fotoalbu zde na našem webu - odkaz je zde: https://obcanskesdruzenischumanove.estranky.cz/fotoalbum/koncert-veroniky-spiegelove---duben-2016/img_2317.html

img_2332-maly.jpg

img_2317-maly.jpg