Komunitní centrum ve Vimperku startuje

Naše sdružení dokončilo vybavení Komunitního centra ve Sklářské ulici č. 399 ve Vimperku, našeho největšího loňského projektu. Zakoupili jsme velkoplošnou televizi a tím je vybavení centra hotovo podle plánu.

Ve středu 8. března 2017 v 16 hodin proběhne v Komunitním centru seznámení s podmínkami, podle kterých bude provozováno, srdečně zveme !!

V komunitním centru po seniory a spolky jsou ideální podmínky pro klubovou činnost. Kapacita je zhruba 20 osob a bude zde možné pořádat semináře, workshopy, pracovat s dětmi a mládeží, případně se také nabízí zázemí pro menší večírky či rodinná setkání.

Komunitní centrum je vybaveno pohodlným nábytkem, učebnou se čtyřmi počítači a notebookem i televizorem s možností propojení s počítačem a internetem. Nechybí plně vybavená moderní kuchyňka, včetně myčky, mikrovlnné trouby a varné konvice. Správu a úklid prostor bude mít na starosti paní Zdeňka Chvostová, tel.: 770 125 111.

foto-televize-b.jpg